HAKKIMIZDA

EGS | EuroGastroStar 2002 yılında üretim faaliyetlerine başlamıştır.

EGS-EuroGastroStar; 2002 yılından itibaren üretim faaliyetlerini 3.000m kapalı alana sahip, kendi üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.Kurulduğu günden itibaren ‘’sadece en iyisini üretmek’’ mantığı ile daima çalışarak bugünlere gelmiştir.

Sahip olduğu bilgi,beceri ve tecrübesiyle baştan beri edinmiş olduğu bu kalitesini yalnızca yurt içinde değil, bugün EGS-EuroGastroStar markası adı altında uluslararası alanda da ispatlamıştır.

EGS Mutfak Fabrika

EGS Farkı...

Üretimi yapılan cihazların tümü CE standartlarına uygun olup, kalite kontrol testleri yapılarak yirmiden fazla ülkeye sevkiyatları gerçekleştirilmektedir.

0 +
ülkeye ihracat
0
YILLIK DENEYİM

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Başta pizza fırınları ve konveksiyonlu fırınlar olmak üzere, bunun yanında çok amaçlı fırınlar (ekmek, baklava, patisseri fırınları), tost makineleri, fritözler, krep makineleri, ızgaralar, benmariler ve çeşitli fast food cihazları gibi bir çok model ve ebatlarda endüstriyel mutfak ekipmanları üretmektedir.

Neden EGS?

2002 yılından bu güne beş kıtaya ihracat yapıyoruz...

Başta Avrupa olmak üzere, ürünlerini İzmir’den beş kıtaya gururla ihraç etmektedir. Bununla birlikte kaliteli üretime ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle bugün bilinen ve aranılan bir dünya markası haline gelmiştir.

Sektörde 18 yıllık deneyim

CE standartlarında, 100% kalite kontrolü

Ar-Ge'de yenilik ve süreklilik

EGS Kurumsal

Vizyonumuz

Yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden kimliğiyle, AR-GE’ye olan sürekli yatırımlarıyla her daim kaliteli çözümler üretip, bu sektörün öncülüğünü yapan, Ulusal ve uluslararası faaliyette bulunduğumuz pazarlarda ‘’Dünya Markası ‘’ olmak..

Misyonumuz

Endüstriyel ve Profesyonel Mutfak ve ilgili sektörlerinde; tüm çalışanlarımızla, Avrupa ve Uluslararası Standartlardaki ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşterilerimizin talep ve beklentilerini maksimum seviyede karşılamak,

Yurt içi ve yurt dışında EuroGastroStar markasını daha da büyüterek en çok tercih edilen lider bir üretici olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Süleyman NADİRZADE

EGS | EuroGastroStar
Genel Müdür

EGS Kurumsal